Z KUŘÁKA NEKUŘÁKEM ZA 60 MINUT

Mám pro vás něco, z čeho budete opravdu nadšení!

Pokud byste se rádi zbavili kouření, jistě patříte mezi ty, kteří se o to už několikrát pokoušeli. Nevěšte hlavu, jestli se vám to nedaří! Máte možnost začít snít o životě bez cigaret.

Víme jak na to:

Techniky NLP (neurolingvistické programování) pomohou již po prvním sezení zbavit se závislostí, nežádoucích negativních stavů. Stačí se jen rozhodnout!

zavislostNa vědomé úrovni probíhají změny velmi pomalu, je to zejména otázka silné vůle.

Kolikrát si večer řekneme: „Od zítřka přestanu kouřit… začnu cvičit apod“.

Máme silné přesvědčení a motivaci, ale to nestačí. Při první příležitosti porušíme naše předsevzetí a už v tom zase lítáme.
Každá závislost nebo fobie bere energii, škodí zdraví… A přesto se každé ráno probouzíte s kašlem a současně už myslíte na to, jak si zapálíte. A já se vás ptám: Co se musí stát, abyste si uvědomili důležitost toho nejdůležitějšího, a to je vaše vlastní zdraví? Na dosah své ruky máte možnost se své závislosti zbavit. Možná ale ještě stále nemáte tu správnou motivaci.

Jediné, co potřebujete, je se správně rozhodnout, a díky tomu se zbavit svého zlozvyku.

Můj poslední klient, lékař, kadeřník…. Jarod C.Brown byl po svém prvním a jediném sezení doslova nadšen:

„Neuvěřitelné – rychlé a příjemné. Po 45 minutách jsem přišel o chtíč si zapálit cigaretu a to i přes to, že jsem kouřil 10 let a je mi naprosto fantasticky. A co mne překvapilo nejvíce, je to, že na kouření nemám ani pomyšlení. Vřele doporučuji“.

Můžu vám pomoci změnit vaše návyky, zlozvyky. Naučím vás zbavit se strachů či fobií. Zkrotíme emoce a najdeme správnou motivaci na cestě k vašemu stanovenému cíli.

Technikami  neurolingvistického programování  vám pomohu odstranit:

  • Kouření
  • Přejídání
  • Fóbie
  • Obavy a strachy
  • Zlozvyky, návyky

Jana Valcová
Terapeut  NLP
jvalcova@seznam.cz
+420 603856017

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *