Můj příběh

Jmenuji se Jana Valcová a jsem koučem osobního rozvoje a terapeutem NLP ( neurolingvistického programování). Moje cesta osobního rozvoje byla hodně klikatá, ale paradoxně mi pomohly problémy v manželství. Stále jsem měla pocit, že si nevydařený vztah potřebuji kompenzovat osobním růstem.

cestaCo mě nejvíce nakoplo, když mi bylo nejhůře? Dcera po těžké operaci, já jsem byla čerstvě rozvedená, bez práce…Buď jsem mohla začít ujíždět na nějakém dopingu, anebo se s tím vyrovnat a postavit na vlastní nohy. Studium Dale Carnegie bylo v té situaci to nejlepší, co mne mohlo potkat. Pracovní nabídka na sebe nenechala dlouho čekat a já začala zažívat úspěch, radost a také novou lásku.

Další sebevzdělávání běželo v ruku v ruce s mojí eufórií se vzdělávat. Absolvovala jsem kurzy Romana Hřebíčka, Jiřího Denka, Radoslava Danhofra a v neposlední řadě jsem studovala Certifikovaný kurz NLP Marie Michaličkové a MickaM Evoye.  NLP – neurolingvistické programování – je přesně to, co jsem celý život hledala. Stále si doplňuji tyto velmi efektivní techniky o další a pokračuji ve spolupráci s Business Academy Network Ltd. s Marií a Jankem Michaličkovými.

NLP je to nejúžasnější, co mne v životě potkalo. Velice rychle jsem si zvýšila moje sebevědomí, našla svoji hodnotu, sama si spouštím stavy radosti, úspěchu a motivace. Kvalita mého života se výrazně zlepšila.

Vždy pro mne bylo důležité pomáhat lidem, ale cesta, kterou jsem si zvolila po 14 letech ve finanční sféře, je fascinující. Když vidím, že stačí několik sezení a klient se zbaví své obavy, strachu, fóbie, své závislosti na kouření, přejídání a společně dokážeme najít cestu do skvělé budoucnosti – je to to nejkrásnější, co mne v životě mohlo potkat. Děkuji vesmíru, děkuji své rodině a zejména Marii Michaličkové, která si mne přitáhla do života.

ctyrlistek