VYKOUPENÁ ENERGIE

Devět desetin našeho štěstí spočívá výlučně ve zdraví. S ním se stává všechno zdrojem požitku. Naproti tomu bez něho není žádný vnější statek, ať je jakéhokoliv druhu, uchopitelný“.

Arthur Schopenhauer

Taky se vám stává, že doma vyluxujete ledničku? Najednou máte velkou chuť ochutnat výbornou klobásu, ukrojit si pořádný kus salámu a poté ještě sníst sladkou dobrotu jako poslední tečku večera? Opravdu poslední? A ještě sáhnete po brambůrkách a než se nadějete, za chvíli je sáček prázdný?

A co vaše přesvědčení? Taky se v tu chvíli cítíte provinile a začnou ve vás hlodat výčitky svědomí?

kuchar

Co s tím? Když to tak skvěle zabírá na naši psychiku? Alespoň na chvíli se cítit uspokojeně a mít pocit, že je náš život v pohodě?

Pak stačí se podívat na sebe do zrcadla a je po dobré náladě.

Mám pro vás dobrou zprávu! Na terapiích NLP se můžete zbavit závislosti na čemkoliv!

Klient Petr měl závislost na pití Coca – Coly. Denně vypil 2 litry této úžasné tekutiny, získal okamžitou energii a dokázal se vybičovat ke chvilkovým výkonům. Útlum však přišel velmi brzy a tak tímto dopingem zásoboval svoje tělo, až nasbíral úctyhodných 140 Kg. Pomocí terapie NLP získal ztracené sebevědomí, uvědomil si svoji hodnotu a vzal do svých rukou kontrolu nad svým životem.

Dnes je velmi šťastným mužem, který založil rodinu a zhubnul neuvěřitelných 50 Kg!

NLP je schopno využít zdrojů, které má každý člověk k dispozici. Chuť si vytváříme na základě vlastních představ. Přestavujeme si příjemné pocity v ústech, zapojujeme pocitové a chuťové vjemy a myslíme na tu dobrotu. Neurolingvistické programování  však  dokáže změnit příjemné dílčí vjemy za vjemy nahánějící husí kůži. Natrvalo změní chuť na sladké, zbaví starých návyků a závislostí.

Získejte zdraví, po němž toužíte!

Představte si sami sebe, za jeden měsíc, za šest měsíců, za jeden rok…Jak správně kombinujete svůj jídelníček a máte dost energie na důležité věci. Síly máte na rozdávání –  na rodinu, práci i své koníčky. Začněte ještě dnes a změňte svůj život!

ovoce

2 thoughts on “VYKOUPENÁ ENERGIE

  1. Jak mi koučka Janička vzala čokoládu.
    Když mně moje čokoládo-mánie začala přerůstat přes hlavu a už jsem byla téměř jejím otrokem, přišla Jana a vzala mi jí. Doslova. Ne ty táfličky, ale ale závislost na nich!:) Udělala kouzlo – ano – ta NLP technika byla opravdu kouzelná, protože stačilo jedno krátké sezení a já už vím, že čoko nemusím. Díky Jani.
    Máte taky nějaké podobné „otrokáře“? Jana vám určitě pomůže se jich zbavit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *