Novoroční předsevzetí

Patříte i vy k lidem, kteří se závěrem roku dostávají do hlubinné slupky vědomí a podvědomí a procházejí procesem sebemrskání?

Taky vás sem tam hryže svědomí, že jste mohli projevit více vstřícnosti ve vztahu s vašimi rodiči, více trpělivosti pro své ratolesti a více se věnovat svým loňským předsevzetím?

Rok utekl, jako když bičem mrská a v duchu si říkáte – má vůbec cenu si dávat nějaká předsevzetí, když je stejně nedodržím?

Ano, říkám 100 krát ano, vždyť naše touhy a přání jsou stejně důležité, jako je tráva na louce, slunce v potoce a mraky na obloze….

Snění, to jsou krásné emoce a pomáhají nám najít ten správný směr v kompase. Mnohdy se divíme, kde se vzaly ty živé obrazy, vůně dálek a ta sebejistota a rozhodnost našeho konání a počínání.

Naše podvědomá mysl je centrální databankou tisíce vzpomínek, obsahuje velké množství znalostí a stačí se naučit s ní pracovat tak, abychom ji mohly maximálně používat.

Možná se mne ptáte, jak to mám udělat? A co si vzít na pomoc hypnózu?

spiralaHypnózu zažíváme každý den, kdy jsme zamyšlení a soustředění na sebe a v tuto chvíli nevnímáme okolní svět.

A jaký to má význam při terapiích? Já jsem pouze průvodcem hypnózy a pomáhám předat účinné sugesce přímo do podvědomé mysli. Dochází tak k navázání „ztracené nitě“ mezi podvědomím a vědomím, k pozitivnímu naprogramování naší mysli a jsme schopni využít obrovského potenciálu, který se nám nabízí. Je to stav hluboké relaxace, ve kterém naše podvědomá mysl přijímá účinné sugesce a pomáhá je měnit v realitu.

Při terapiích a koučování pracuji s NLP (neuro lingvistické programování) technikami, které jsou velmi účinné. Velmi rychle dochází k pozitivním změnám, které působí na všechny sféry života. Můžeme si osvojit strategie úspěšných lidí a modelovat jejich chování, jednání a gesta. Při koučinku či terapii se můžete seznámit se širokou škálou technik NLP

Jaká máte konkrétní předsevzetí? Čeho chcete dosáhnout a co chcete místo současného stavu?

„Oslovila mne klientka, která potřebovala vyřešit vztah se svojí dcerou. Při komunikaci často docházelo k nepochopení toho druhého. Při technice perceptuální pozice vnímání klientka vstoupila pomyslně do těla své dcery, pak se dívala očima nestranného pozorovatele a  její podvědomí ji pomohlo najít řešení konfliktu. Klientka byla překvapená jiným úhlem pohledu na situaci a pak jsme pracovaly na odstranění omezujícího přesvědčení.“  Odcházela s úsměvem a později jsem obdržela SMS:

Moc děkuji, už se mi lépe dýchá. Nejde to ani vyjádřit slovy, jak jsem vděčná.“

Čeho leze dosáhnout technikami NLP a hypnózou?

  • projectDosahování cílů  
  • Efektivní komunikace
  • Odstranění fóbií
  • Zbavení se negativních emocí
  • Zvýšení sebevědomí
  • Zbavení se závislostí (kouření, cigarety)
  • Redukce váhy
  • Zbavení se strachů, úzkostných stavů
  • Změnit omezující přesvědčení

One thought on “Novoroční předsevzetí

  1. Techniky NLP, vnímavost a citlivý přístup Jany Valcové při terapiích a koučování vám určitě pomůže nejen v naplňování novoročních předsevzetí, ale i při dosahování dalších cílů ve vašem osobním i profesním životě. Vřele doporučuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *