Mám pro vás něco, z čeho budete opravdu nadšení!

Už se vám stalo, že jste se rozhodli přestat kouřit a stále se vám to nedaří? Sníte o tom, jaký bude život bez cigaret?

Také si říkáte, že vás cigareta uklidní? Má to ale jeden háček – vydrží ten pocit klidu na celý den anebo saháme po cigaretě každou chvilku?

Říká se, že spouštěčem je parta kamarádů, popíjení alkoholu či ranní potřeba se nastartovat. Možná je důležité si říci – co chceš místo toho? Dokážeme fungovat na 100% i bez dopingu?

Mám pro vás dobrou zprávu, dokážeme….

Techniky NLP (neurolingvistické programování) pomohou již po prvním sezení zbavit se závislostí, nežádoucích negativních stavů. Stačí se jen rozhodnout!

 

zavislostNa vědomé úrovni probíhají změny velmi pomalu, je to zejména otázka silné vůle.

Kolikrát si večer řekneme: „Od zítřka budu vegetarián…stanu se abstinentem…začnu cvičit“.

Máme silné přesvědčení a motivaci, ale dopadne to úplně jinak. Při první příležitosti porušíme naše předsevzetí a už v tom zase lítáme.

Možná se teď ptáte, zda jsou výsledky s technikami NLP trvalé.

Uvádím slova mého klienta:

„Neuvěřitelné – rychlé a příjemné. Po 45 minutách jsem přišel o chtíč si zapálit cigaretu a to i přes to, že jsem kouřil 10 let a je mi naprosto fantasticky. A co mne překvapilo nejvíce, je to, že na kouření nemám ani pomyšlení. Vřele doporučuji“. Jarod C.Brown.

Můj partner se každé ráno probouzí s kašlem, neustále odbíhá do mlhy a nepohodlí, aby si užil těch pár doušků. A já se ptám:“ Co se musí stát, aby si uvědomil důležitost toho nejdůležitějšího a to je jeho vlastní zdraví „? Na dosah své ruky má možnost se své závislosti zbavit a ještě stále nemá tu správnou motivaci. Chytne mne vůbec někdy za ruku a požádá mne o pomoc?

Jediné, co potřebujete, je se správně rozhodnout a díky tomu se můžete velmi rychle zbavit svého zlozvyku.

Vím, jak se cítíte, sama jsem na tom byla podobně, ale objevila jsem řešení. Krok za krokem spoluvytváříme nové změny, které vedou k transformaci. Změní se naše chování, myšlení i pocity a vytoužený stav bude to, co opravdu chceme. Čeká nás báječná cesta, která vás dovede správnou motivací ke stanovenému cíli.

kurakP.S.

Techniky NLP pomohou odstranit:

  • Kouření
  • Přejídání
  • Fóbie
  • Obavy a strachy
  • Zlozvyky, návyky

Tento článek může lidem pomoci, bez Vás se o něm nedozvědí. Dejte mu svůj Like.

Jana Valcová
Terapeut  NLP
jvalcova@seznam.cz
+420 603856017

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *